कालिकोटमा सामाजिक बिकास मन्त्रीको अनुगम (तस्बिर)

उज्यालो रैबार   ।   २०८० आश्विन ८, सोमबार १९:३१

कालिकोट : कर्णाली प्रदेशका सामाजिक बिकास मन्त्री खड्क बहादुर पोखरेलले कालिकोट जिल्ला अस्पताल, आयुर्वेद अस्पताल र सरुवा रोग अस्पतालको अनुगमन गर्नु भएको छ । अनुगमनको क्रममा मन्त्रीले “कालिकोटका नागरिकले सामान्य उपचारको लागि सहर जानू पर्ने बाध्यता हटाउनु पर्ने आजको मुख्य आवस्यकता रहेको छ।  त्यसलाई मन्त्रालयले गर्न पर्ने सहयोग गर्न तयार समेत रहेको बताउनु भएको छ । साथै स्वास्थ्यकर्मीले तलब खाने उद्यश्य मात्र नराखी सेवाको भावले पनि काम गर्नु पर्ने बताउनु भयो ।”

तस्बिरहरु

सोमबारनै  कालिकोटको मान्मामा स्वास्थ्य प्रबर्द्धन सम्बन्धि पत्रकार र सरोकारवाला बिच अन्तरक्रिया कार्यक्रममा सहभागी भैइ। कार्यक्रममा मन्त्री पोखरेलले सहभागीबाट उठेका प्रश्नहरुको जवाफ समेत दिनुभएको थियो । अनुगमनमा मन्त्रालय सचीव भोजराज काफ्ले सहित अन्य टोलिको  सहभागीता थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

मदन थापा र सुबद्रा भुजेल को गित 'रोजि छाडि' सार्वजनिक

२०८० आश्विन ८, सोमबार १९:३१
काठमाडौ  :  मदन थापा र सुबद्रा भुजेल को ‘रोजि छाडी’ नेपाली लोक आधुनिक गित सार्वजनिक भएको छ । डिबि खड्का युटुबच्यानल बाट सार्बजनिक भएको उक्त गितले समय सन्दर्भिक र यथार्थ कुरालाई चित्रण गरेको छ । गितले छोटो समयमा बजारमा राम्रो चर्चा समेत बटुल्न सफल भएको छ । थापाले बजारमा यस […]

सम्बन्धित समाचार